Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość

SONDA

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne


Pytania i odpowiedziJak często powinna być wykonywana terapia Nanokeratin System?

Powinna być wykonywana co 6 miesięcy lub w razie potrzeby.Co powinno się zrobić, jeżeli włosy staną się faliste w ciągu trzech dni po kuracji?

Należy użyć suszarki i/lub prostownicy w celu wyprostowania falujących włosów.Czy włosy powinny zostać przycięte przed zastosowaniem terapii nanokeratynowej?

Nie, zalecamy wykonanie strzyżenia włosów po terapii, w celu usunięcia rozdwojonych końcówek.Czy terapia Nanokeratin System może być wykonywana po usłudze farbowania lub rozjaśniania włosów?

Tak, dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie tego terapii bezpośrednio po usłudze koloryzacji lub rozjaśniania włosów. W każdym inny przypadku należy odczekać 14 dniCo powinno się robić po terapii?

W trakcie pierwszych 72 godzin nie wolno używać żadnej stylizacji i pielęgnacji ani zamoczyć włosów. W przypadku zawilgocenia włosów należy je wysuszyć suszarką i użyć prostownicy. Nie należy ich związywać, używać gumek do włosów. Dobry pomysłem jest codziennie rano wysuszenie włosów i wyprostowanie prostownicą.Dla jakich włosów przeznaczony jest Nanokeratin System?


Nanokeratin System został zaprojektowany w szczególności i jest najbardziej efektywna przy włosach zniszczonych, suchych, porowatych, pierzastych, zniszczonych przez słońce, rozjaśnianych, koloryzowanych i rozjaśnianych farbą rozjaśniającą, jak również do przedłużek włosów wykonanych z naturalnych włosów.Jak skuteczny jest system prostowania keratynowego?

Nanokeratin System jest skuteczny w 100%.Czy terapia nanokarotenowa może być zastosowany na włosach, na których było wykonywane prostowanie chemiczne?

Tak, nanokeratynowa terapia może być stosowana po wszelkiego rodzaju usługach prostowania włosów.Czy terapia nanokeratynowa może być wykonywana u dzieci?

Tak, jednak dopiero gdy dziecko ukończy 15 lub więcej lat.Czy kobiety w ciąży bądź karmiące matki mogą poddać się kuracji?

Lekarz powinien zapoznać się z etykietą i instrukcją zastosowania, tylko on decyduje czy daną kurację można wykonać.


Jak długo trwa terapia i odbudowa włosów produktami Nanokeratin System?

Terapia i odbudowa włosów trwa w przybliżeniu 60 minut na krótkich włosów i 120 minut na długich włosów.


Mariusz Kudyk - Sandra & Patryk - fryzjer Zamość