Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość

SONDA

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne


Sandra & Patryk

SALON FRYZUR I URODY

_________________________________

Mariusz Kudyk - Mistrz stylista


Mariusz Kudyk - Sandra & Patryk - fryzjer Zamość

Mikro Camera z 200 krotnym powiększeniem pomaga zobaczyć i zapisać obecny stan skóry głowy i włosów. Badanie to pozwala na znalezienie przyczyn problemów, jeżeli one występują (wypadanie włosów, łysienie plackowate, łupież, "tłuste włosy", ciemieniucha). Dzięki niemu możemy antycypować pojawienie się problemów. Jest też bardzo pomocne w profilaktyce: dobranie odpowiedniej pielęgnacji, ochrona skóry głowy przy zabiegach chemicznych.

Wcześniejsze wychwycenie wszelkich niedoskonałości skóry, bardzo ułatwia jej leczenie. Badanie jest nieszkodliwe, bezbolesne nie wymaga pobierania próbek włosów i trwa ok 10-15 min. Dzięki zapisowi obrazu z mikrokamery, można porównywać efekty i wyniki badań stanu skóry głowy, włosów i cebulek w czasie co umozliwia o wiele lepsze kontrolowanie stanu higieny skóry. Dzięki badaniu Mikro Camerą można porównywać efekty i wyniki badań co umozliwia o wiele lepsze kontrolowanie stanu higieny skóry.

Gabinet Trychologii » Badanie mikrokamerą

Badanie mikrokamerą ma na celu postawienie właściwej diagnozy. Mikrokamera powiększa obraz włosa i skóry głowy 200 razy. Można wówczas zobaczyć na monitorze strukturę skóry głowy i ocenić, czy jest sucha czy tłusta, a także stwierdzić, czy mieszki włosowe są żywe, czy obumarłe. Przez 25 lat doświadczeń znaleziono około 240 różnych rodzajów problemów skóry głowy. Dzięki badaniu nie tylko możemy dobrać odpowiedni szampon, ale co najważniejsze stwierdzić u osób z łysieniem, co jest jego przyczyną i zastosować indywidualną, dobraną do potrzeb konkretnej osoby kurację, powstrzymującą łysienie i pomagającą przywrócić porost włosów.

Badanie pozwala również na ocenę skuteczności zastosowanej kuracji w konkretnym przypadku. Badanie nie jest inwazyjne. Do powierzchni skóry głowy przykłada się jedynie mikrokamerę. Badanie przeprowadza doświadczony specjalista trycholog.

Wizyta rozpocznie się od badania skóry głowy i włosów pod mikrokamerą oraz dokładnego wywiadu z Pacjentem. Mikrokamera umożliwia powiększenie badanego obrazu 200-krotnie. Podczas badania trycholog ocenia kondycję włosa i mieszków włosowych oraz stan skóry głowy. Dokładne badanie mikrokamerą daje podstawę do osobistej diagnozy i odpowiednich zabiegów.

W momencie stwierdzenia choćby najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych trychologia umożliwi dostarczenie białka i minerałów w celu pobudzenia uśpionych mieszków włosowych i przyśpieszeniu odrostu włosa.

Następnie zastosuje wyjątkowy zabieg oczyszczający skórę Twojej głowy. Sprawi to, że Twoje włosy będą odżywione i lśniące. Trychologia to nauka o naturalnej pielęgnacji włosów, która jest pomocna we wszystkich przypadkach wypadania włosów, łysienia oraz innych dolegliwościach, takich jak łuszczyca, łupież, łojotok. W wyniku zatrucia środowiska, spalin, promieniowania powodowanego przez telefony komórkowe i komputery wzrasta liczba przypadków wypadania włosów. Dolegliwość ta często pozostaje w związku ze złym krążeniem krwi w skórze głowy. Mieszki włosowe nie są obumarłe, lecz „uśpione” i można je ponownie pobudzić do życia poprzez lepsze ukrwienie i dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych.