Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość Mariusz Kudyk - Sandra i Patryk - fryzjer Zamość

SONDA

Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne


Sandra & Patryk

SALON FRYZUR I URODY

_________________________________

Mariusz Kudyk - Mistrz stylista


Mariusz Kudyk - Sandra & Patryk - fryzjer Zamość

Co to jest Nanokeratin System?

Nanokeratin System to rewolucyjna technologia w dziedzinie prostowania włosów, dzięki której, przywrócony zostaje naturalny wygląd włosów, utrzymujący się od trzech do pięciu miesięcy.

Nanokeratin System wykorzystuje nanomolekuły keratyny, której cząstki są tak malutkie, że miliony z nich mogą się zgromadzić na główce szpilki. Cząstki nano-keratyny zostają osadzone i zamknięte głęboko we wnętrzu zniszczonego włosa, otaczając go trwałą nierozpuszczalną powłoką, dokładnie naśladując naturalną keratynę. Nanokeratin System przywraca gładkość, jedwabistość, witalność, Twoich włosów.

Ta niepowtarzalne formuła oparta jest na cząsteczkach kaszmirowej nano-keratyny, naturalnych aminokwasach, olejkach, i witaminach, dzięki którym Twoje włosy są odpowiednio nawilżone, promieniste, piękne i jedwabiste w dotyku a dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

Nanokeratin System został zaprojektowany do każdego typu i koloru włosów, w szczególności dla włosów zniszczonych.

Nanokertin System jest firmą, która zdecydowanie stawia na kontrolę jakości, spełniającą najwyższe standardy na świecie, używa jedynie naturalnych i certyfikowanych substancji w swoich recepturach.

Nanokeratin System posiada wszystkie certyfikaty europejskie Firma OBELIS SA Belgia jest reprezentantem firmy Nanokeratin System na terenie Unii Europejskiej.

Dzięki produktom Nanokeratin System Twoje włosy będą perfekcyjne.

Dzięki takim produktom Nanokeratin System jak Hair Reparing Shampoo, Magie Touch Keratin Complex oraz Soft Keratin zabezpieczysz swoje włosy po terapii do ponad 16 tygodni.

Nanokeratin System Hair Reparing Shampoo

Szampon ten umożliwia zachowanie warstw keratyny we włosie oraz chroni przed wypłukiwaniem się protein z pasm włosów. Delikatnie i skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy nie uszkadzając warstw keratyny. Zwalcza uszkodzenia i sprawia, że włosy są łatwe w utrzymaniu dzięki pokryciu włosa warstwą nano-polimeru. Dodaje włosom wspaniałego blasku i jest doskonały do wszystkich rodzajów Nanokeratin System.

Magie Touch Keratin Complex

Odżywka bez spłukiwania chroniąca przed wysoką temperaturą: aktywowana przez ciepło, pomaga odbudować i chronić włosy prostowane Nanokeratyną. Pozostawia włosy elastyczne i łatwe do stylizacji i utrzymania. Dodatkowo wskazana do ochrony włosów w trakcie kąpieli morskiej lub w basenie.

Nanokeratin System Gold Mask

Maska ta może być stosowana zarówno na włosach poddanych lub nie poddanych terapii nanokeratynowej. Zapewnia ona cudowne efekty dla każdego rodzaju włosów. Zawiera różnorodne aminokwasy antyoxydanty i kaszmirową nano-keratynę. Specjalna formuła odżywia włosy w sposób naturalny, wnikając od nasady aż po końce, pozostawiając je gładkie i jedwabiste. Zapewnia zachowanie odpowiedniego nawilżenia oraz pH skóry głowy.

Nanokeratin System Soft Keratin

Jedwabna terapia delikatną keratyną : wzmacnia i odbudowuje zniszczone przez akcesoria stylizacyjne włosy dla wykreowania efektu gładkich i miękkich włosów bez ich puszenia się. Odżywia i regeneruje włosy zapewniając delikatny, elastyczny i lśniący efekt.

Mariusz Kudyk - Sandra & Patryk - fryzjer Zamość

Pytania i odpowiedzi [Czytaj więcej...]

Mariusz Kudyk - Sandra & Patryk - fryzjer Zamość